Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Multiplog 3000

Multiplog 3000 har en mellomdel med en fjærende stålholder som reduserer skaderisikoen for fører og materiell. Ved behov for enda mykere fjæring, kan denne stålholderen kappes på midten, slik at det blir to individuelt fjærende stålholdere.

Egenskaper

  • De hydraulisk styrte vingene kan svinge 175 grader og er utstyrt med et sikkerhetssystem med sjokkventiler som gjør at vingene fjærer unna ved påkjøring av hindringer.
  • Plogbladet svinger 37 grader og horisontalpendler 10 grader til begge sider.
  • Angrepsvinkelen mot veibanen er 15 grader.
  • Plogens arbeidsområde er 1800–3930 mm.
  • Plogen har gummibuffere for å forhindre skader og sikre mykere gange samt lett utbyttbare snøstoppere ved vingene.
  • Multiplog 3000 er også tilgjengelig med konisk utformet høyre vinge. Det gjør at snømassene lettere kastes ut fra plogen. Ved å planlegge kjøringen og arbeidet med plogens vinger kan man enkelt og effektivt brøyte hele området.
  • Velprøvd konstruksjon siden 2005. Det finnes rundt 900 ploger på markedet.
  • Plogen er praktisk og funksjonell.
  • Snøspruten kan utformes etter behov og vekt.

Feste og ekstrautstyr

  • Multiplog 3000 leveres som standard med TRIMA-feste, men en rekke andre fester er tilgjengelige som ekstrautstyr.
  • Tilbehør: Fjærende vinge og ekstra snøvinge.
  • Mekanisk flytmodus er tilgjengelig som ekstrautstyr.

Spesifikasjoner

Type Midtre del Vinge Min. bredde Max. bredde Vekt
MP 3000* 2100 mm 915 mm 2500 mm 3930 mm 1,0 tonn
MP 3000* 2100 mm 850 mm 2500 mm 3800 mm 1,0 tonn
Maskinvekt: Opptil 7 tonn.

* = Tilbehør: Multiskuffens fjærende vinge og ekstra snøvinge. De fjærende vingene er 780 mm høye, eksklusive ekstra snøvinge.

Multiplog 3000 er et snøryddingsredskap med høy fleksibilitet for mindre redskapsbærere. Den er tilpasset redskapsbærere og landbrukstraktorer med maskinvekt på opptil 7000 kg.

Tilleggsinformasjon

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!