Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Multiplog 2550 M-Line

Multiplog 2550 M-Line er en ny multiplog i sortimentet vårt. Den blir lansert i sesongen 2020/2021, er av høy kvalitet og har ledende egenskaper – akkurat som de andre multiplogene våre.

Siljums nye plogserie skal hete M-line og er innebygd i moduler. Den modulære løsningen er basert på en moderne design som har resultert i en robust plog med høy fleksibilitet til en attraktiv pris.

Plogen har gått to vintre på tester med forskjellige brukere både i bymiljø og på landsbygda. Til sammen har de akkumulert rundt 800 plogtimer i løpet av disse sesongene.

Multiplog 2550 M-Line er en ny multiplog i sortimentet vårt. Kontakt en selger for mer informasjon og en gjennomgang av produktet.

Tilleggsinformasjon

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!