Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Lasteskuffer

Volumn (l)ModellBredde (mm)Vekt (kg)PDF

– for alle typer masse

Lasteskuffene våre er lavtbyggende og har en geometrisk form som gjør dem perfekte til å laste alle typer masse. Vi vet at du bryr deg om brytekrefter, så vårt mål er å utformingen på skuffen skal gi deg en sterk, effektiv maskin. Skuffene passer for alle maskinmodeller opp til 150 tonn og har et volum på opptil 8 kubikkmeter. Tannsystemet er valgfritt. Du velger også om skuffen skal ha direkte innfeste eller være tilpasset en av våre hurtigkoblinger. Vi tilbyr optimaliserte slitedelspakker tilpasset ditt behov. Våre ingeniører utarbeider om ønskelig tegning av skuffen i samarbeid med kunde. Vi bruker kun kvalitetsstål i produktene våre – Hardox in my body!

Tegninger er ment som illustrasjon, og vekten vil variere med tannsystem/andre løsninger.

Tilleggsinformasjon

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!