Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

KM-Eco graveskuffer

Volumn (l)ModellBredde (mm)Vekt (kg)PDF

 – gjør jobben lettere for deg

Det er ikke nødvendig å skyte spurv med kanon. KM-Eco er en skuffeserie fra Klepp Mek som er utviklet for de gravejobbene som ikke nødvendig vis er av de aller tøffeste, men allikevel trenger en sterk og lett skuffekonstruksjon. Teknologien bak skuffen er den samme som alle våre produkter, Hardox 450 og 500 og produsert her på Klepp. Forskjellen på Eco-skuffene i forhold til standard skuffer er vekt: Opptil 25% reduksjon. Det har mye å så for drivstofforbruk, og mye å si om en har Rotortilt påmontert maskinen. Hvert kilo teller.

KM-Eco er spesielt gunstig i lette, varierende graveforhold, for planering eller som en alternativ lett skuffe for maskiner som brukes til mange forskjellige jobber.

Skuffene fås i størrelse 400 L og opp til 1200 L

>> Last ned PDF her

Tilleggsinformasjon

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!