fbpx
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no
Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
95 19 55 70
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

H130L

Ilsbo by Tokvam – krattknuser i verdensklasse!

Ilsbo H130L er en prisgunstig krattknuser med reimdrift som er godt egnet for klipping av kratt, småbusk og lang gressvekst rundt jordekanter, skogsbilveier, overvekst av grener i høyden og førsteklippen på større veier.

Reimdrift fanger opp slag og ytre påkjenninger, driften blir «mykere» og hydraulikkmotoren skånes. En velkjent og velutprøvd driftsmetode på maskineri som får tilsvarende tøff påkjenning, men Ilsbo er den eneste leverandøren som benytter metoden på krattknusere med kjetting.

Tilleggsinformasjon

Arbeidsbredde

120 cm

Vekt

Fra 330 kg

Oljebehov

70-100l/min 200-260bar

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!