Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Compact MH

Trådløs kranvekt Compact HM

Ultrakompakt kranvekt for materialbehandlere – en revolusjon innen veiing av hengende last.

Intermercato Compact FR 5 er resultatet av årtier med erfaring innen trådspenningsmålere og innovasjoner av Intermercatos ingeniørteam.  Din suksess begynner med Intermercato Intelligent Weighing Systems!

  • Ekstremt lavbygd design
  • Ingen bevegelige deler gir en bølgekropp med lang levetid og minimalt med vedlikehold.
  • Overdimensjonert konstruksjon – målingsrekkevidde x 3
  • Tilpasses enkelt hvilen som helst griper eller maskin
  • Trådløs
  • Lastcelle med høy oppløsning. Flere trådspenningsmålere for optimal nøyaktighet
  • Integrert bevegelseskontroll
  • Enkel installering. Leveres forhåndskalibrert – «Plug – and play»
  • Batteri med høy kapasitet – Inntil 1200 timer krandrift mellom hver oppladning.
  • Lang radiorekkevidde – 50 meter sikker overføring.
  • Brukergrensesnitt: Fleksibel Android app kommer forhåndsinstallert i en robust IP 67 Android Smarttelefon eller lesebrett.

Se PDF i ny fane!

Intermercato compact HM

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!