Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Oppgraderte maskiner for Kobelco

Du finner de nye og oppgraderte hyttene med Performance X-design på alle Kobelco serie 7 korthekkere og serie 11 konvensjonelle gravemaskiner! Her snakker vi mer brukervennlige løsninger enn tidligere, med ergonomi i fokus. Vi kan friste med en bedre og justerbar stol og med Jog dial styring av den store LCD-skjermen. I tillegg har Kobelco økt maskinstabiliteten med betydelig økt motvekt. Les mer nedenfor.

Ergonomisk og effektivt

Kobelco har oppgradert hyttene sine vesentlig, og setter sjåføren enda mer i fokus. Her får du en luftfjæret Grammer stol med jog-dial betjening av den store LCD-skjermen. Alt kan styres via denne, så slipper du å strekke deg fremover for å trykke på skjermen. I tillegg er deg LED lys bak knappene, som gjør det enkelt å finne riktig knapp i mørket.

Oppgradert hytte med
Performance X-design

Her får du et luftfjæret Grammer-sete med varme, AC og ergonomiske spaker. Med parallelle vindusviskere sikrer du i tillegg et bredt synsfelt. I hytta finner du også en telefonholder, USB port, strømuttak og mye mer.

Sikkerhet på jobb og eagle eye kameradekning

Med en 10-tommers fargeskjerm (den største i bransjen) og Eagle Eye er du sikker på at du kan se hva som skjer rundt deg. Skjermen er brukervennlig og har mulighet til å låses med passord.

Bilder fra høyre kamera og ryggekameraet vises sammen på den store fargeskjermen, og kan vises i forskjellige moduser. I tillegg kan fugleperspektivmodus og Eagle Eye også bli valgt. Her får du full kontroll.

Kobelco kan også skilte med både ROPS og FOPS godkjenning av førerhus (roll over protection system og fall over protection sytem beskyttelse)

Independent travel

Enkelt forklart så separerer du hovedpumpene, den ene til framdrift, den andre til overvogn. Med dette slipper du at overvogn påvirker belting, og du får en jevn fremdrift hele veien.
oppgradert hytte

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss