Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Nytt samarbeid i Tromsø

Entrack As har nylig inngått samarbeid med Steinly Hydraulikk AS som ett Servicepunkt for Kobelco Gravemaskiner, Ljungby hjullastere og Swepac markvibratorer.  

Entrack AS ser dette som en svært viktig avtale for våre Kobelco og Ljungby kunder I og rundt Tromsø.

Steinly Hydraulikk skal operere i distriktet Finnmark grense i Nord til Bardufoss i sør inkludert Senja.

entrack tromso
Ettermarkedsleder i Entrack (f.v) Stig Johnsrud sammen med Jørn Hugo Steinly og daglig leder Steinung Nymo.
Steinly Hydraulikk AS
tromso 1

Steinly Hydraulikk ble etablert i 2005 og har siden 2007 vært lokalisert på Ringvegen i Tromsø. Selskapsformen ble endret til AS i 2016. I disse flotte lokalene ønskes kundene velkomne.

Steinly Hydraulikk AS er også sertifisert av KIWA for periodisk kontroll av arbeidsutstyr.

«Vi har lang og bred erfaring innen vår bransje, og gjøre vårt ytterste for at du som kunde skal være 100 % fornøyd med oss som servicepartner og produktene vi leverer».

Hos Steinly Hydraulikk er det 3 ord som går igjen. Disse er Løsningsorientert. Fleksibel og Sikker.

Du som kunde skal være trygg på at disse guttene gjør en meget god jobb.

Gjennom vårt samarbeid har Steinly Hydraulikk også tilgang til reservedeler til de fleste anleggsmaskiner og kan løse dine problemer på en tilfredsstillende måte.

Utvalg hos steinly hydraulikk
Steinly Hydraulikk har også eget Parker Store slangeverksted.
steinung 1
Daglig leder Steinung Nymo vil koordinere og hjelpe kundene sammen med Entrack.
rolf eirik 1
Rolf-Eirik Ivarsson hos Entrack har egen Maskin selger i Tromsø både for Kobelco og Ljungby. Rolf-Eirik Ivarsson har nå områdene Nordland. Troms og Finnmark.

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss