fbpx
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Hvor mange materialer kan du behandle med en MB Crusher griper?

Med én MB Crusher griper kan du gjennomføre varierende oppgaver på arbeidsplassen. Disse griperne er brukervennlige og kan brukes til ethvert behov på arbeidsplassen. Presis. Styrke. Hastighet. 

Rivningsarbeid

Sorteringsgriperen MB-G900 blir her brukt for å rive en bygning. Med dette sterke og raske verktøyet separerte de og resirkulerte det overflødige materialet. 

 

 

Treverk

Sorteringsgriperen MB-G900 blir her brukt for å separere forskjellige størrelser og former av treverk for å resirkulere det. Her er det behov for ekstrem presisjon, noe som MB Crusher sorteringsgripere kan tilby. 

Fjerne materialer

Med en MB-G1200 installert på en gravemaskin rev de først ned bygningen, før de reorganiserte byggeplassen ved å flytte stort og tungt materiale på en presis måte. 

Kvister og stein

Med en MB-G900 installert på en gravemaskin kan man raskt rydde en byggeplass for kvister og stein

Farlig materiale

Å flytte dunker med farlig materiale for resirkuleringsgrunner er ikke noe problem. MB-G900 griper lett 2,6 tonn. 

Kontakt oss gjerne for mer informasjon!

Du når oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40.
Du kan også finne din nærmeste avdeling her eller finne kontaktinformasjonen til ønsket ansatt her. 

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område

Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
95 19 55 70
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss