Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Entrack AS overtar H&H Maskin AS

Entrack AS har kjøpt opp H&H Maskin AS med mål om å fusjonere dette inn i Entrack AS.

Vi gleder oss til å ta fatt på samarbeidet. Med dette oppkjøpet vil vi i Entrack AS forhåpentligvis styrke vår posisjon i regionen med egen avdeling i Moss, i tillegg til å videreføre salget og oppfølgningen av varesortimentet til H&H Maskin AS med blant annet Yanmar, Kramer og NPK.

På sikt vil vi kunne tilby hele varesortimentet til Entrack AS fra vår nye avdeling i Moss.

På bildet fra venstre Hans Christian Hagen,  Tom Erik Huuse og Robert Kvesetberg.

image001 Middels
IMG 7336 Middels
IMG 7333 Middels

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss