Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@hh-maskin.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@hh-maskin.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss

Gjerstad Ripper

LAST NED SALGSTEGNINGER FOR STD:

GJERSTAD STD RIPPER S40 J250
GJERSTAD STD RIPPER S45 J300
GJERSTAD STD RIPPER S50 J300

 

LAST NED SALGSTEGNINGER FOR HD:

GJERSTAD HD RIPPER S60 J350
GJERSTAD HD RIPPER S70 J460
GJERSTAD HD RIPPER S80 J550
GJERSTAD HD RIPPER G90 J600

 

Salgstegning kan avvike fra dagens modell.


TEKNISKE MÅL OG DATA STD

 

HK Feste Modell Tann Vekt ca. Anbefalt vektkl
S40 STD J250 70kg 2-6 tonn
S45 STD J300 130kg 6-8 tonn
S50 STD J300 130kg 6-8 tonn

 

TEKNISKE MÅL OG DATA HD

 

HK Feste Modell Tann Vekt ca. Anbefalt vektkl
S60 HD J350 240kg 10-18 tonn
S70 HD J460 20-32 tonn
S80 HD J550 30-40 tonn
G90 HD J600 30-50 tonn

Gjerstad rippere får du med Cat J tann og med de aktuelle festene som S40, S50, S60, S70, S80 og S90.
Finnes i størrelse S30, S40, S50, S60, S70, S80 og S90. 

Tilleggsinformasjon

Meld deg på nyhetsbrev

Av og til har vi noen skikkelige gode tilbud, og spennende produktnyheter. Vil du høre om de først? Meld deg på vårt nyhetsbrev og få de rett i postkassa!

Du er nå påmeldt!