Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Kundekonsulent – avdeling Moss

Vår avdeling i Moss og Ettermarked service søker etter en kundekonsulent/ ordrebehandler til vårt team.

Vi søker en person som kan vise til en strukturert, engasjerende og inkluderende arbeidsform, og som er motivert til å hjelp våre mekanikere. Du skal ha tett dialog med våre kunder og våre mekanikere slik at service og reparasjon blir utført etter avtale.

Noe bransjeerfaring er nyttig, men ikke et krav.

Dette er en 100% stilling med kontorplass i Moss.

Arbeidsgiver: Entrack AS
Stillingstittel: Kundekonsulent
Frist: 31.05-24
Ansettelsesform: Fast

Arbeidsoppgaver:

  • Bygge gode relasjoner med nye og eksisterende kunder
  • Tilrettelegge, koordinere og planlegge jobber utført på verksted og i felt
  • Reklamasjonsbehandling
  • Lage arbeidsordrer og bestille deler i forbindelse med service
  • Tett samarbeid med lager og salgsavdeling om vareflyt til oppdrag
  • Effektiv håndtering av både inn- og utgående fakturaer
  • Følge opp kunder, mekanikere og serviceordre

Ønskede kvalifikasjoner

  • Gode kunnskaper i bruk av PC som arbeidsverktøy
  • Strukturert og kundevennlig
  • Gode samarbeidsevner
  • Evne til å ta initiativ og arbeide effektivt og selvstendig
  • Dyktighet i samarbeid med andre teammedlemmer for å oppnå felles mål
  • Gode kommunikasjonsevner, norsk både skriftlig og muntlig og gjerne engelsk
  • Evne til å ta raske beslutninger og holde involverte kontakter internt og eksternt velinformert
  • Evne til å håndtere pressede situasjoner og bevare roen

Kandidater med erfaring fra bransjer som bil, anlegg, lastebil, landbruk eller lignede oppfordres til å søke.

Entrack tilbyr:

  • Jobb hos en arbeidsgiver med godt rykte, og som er en stolt leverandør av anerkjente merkevarer
  • Fri telefon
  • Konkurransedyktig lønn etter kvalifikasjoner og relevant erfaring

Gjør karrierevalget som gir deg både økonomisk trygghet og profesjonell anerkjennelse i et engasjert miljø!

Ring gjerne for en uformell prat, eller søk stillingen direkte.

For spørsmål om stillingen, ta gjerne kontakt med:

Per Øyvind Ellegård – 91 34 11 13
per.ellegard@entrack.no 

Sig Johnsrud – 92 45 75 00
stig@entrack.no 

Sektor: Privat
Sted: Solgaard Skog 9, 1599 Moss
Bransje: Bil, kjøretøy og verksted,  Bygg og anlegg, Jordbruk og skogbruk
Stillingsfunksjon: Kontor og administrasjon, koordinering, saksbehandler
Arbeidsspråk: Norsk

Om arbeidsgiveren

Entrack er importør av anleggsmaskiner samt forhandler av nye og brukte deler til anleggsbransjen, og kan levere et bredt spekter av deler og utstyr.
Entrack forhandler blant annet Kobelco, Ljungby, Kramer, Yanmar, MB Crusher, ITR USCO, Banner batterier, SB skuffer, Intermecato-klyper, Lekang filtre, Luna-produkter, Powertilt, Swepac og Tokvam brøyte-utstyr. Entrack omsatt i 2023 for rundt 640 millioner kroner og har om lag 120 ansatte spredt over hele landet.

Send inn din søknad her.

Stillingsannonse_kundekonsulent_moss
Fornavn
Etternavn
Adresse
By
Fylke
Postnummer
Land

Maximum file size: 67.11MB

Finn maskinselger

Maskinselgere
Velg område
Christian Salomon Olsen
48 27 15 75
christian.olsen@entrack.no

Alexander Apeland
90 84 33 90
alexander.apeland@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Torstein Børve
48 01 47 34
torstein@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Thomas Bakervik
46 19 06 53
thomas@entrack.no

Tor Isdahl (Yanmar/Kramer)
930 36 814
tor.isdahl@entrack.no

Harald Holte
95 19 55 70
harald@entrack.no

Hedmark/Oppland
Anders Roterud

97 69 64 26
anders.roterud@entrack.no

Hedmark
Tor Hammer
99 10 36 46
tor@entrack.no

Alf Magne Gausen
90 61 83 93
alf.gausen@entrack.no

Rolf-Eirik Ivarsson
91 10 22 51
rolf-eirik.ivarsson@entrack.no

Yanmar
Hans Christian Hagen
91 51 02 42
hchagen@entrack.no

Kramer
Tom Erik Huuse
90 06 29 84
tehuuse@entrack.no

Du kan også selvfølgelig kontakte oss på firmapost@entrack.no eller telefon 62 94 54 40 – eller du kan legge igjen informasjonen din under her så tar vi kontakt med deg så snart som mulig!

Kontakt oss