Premium komfort
- Sete med luftfjæring
Et GRAMMER sete er installert som standard utstyr, som oppnår den optimale dempingen og overlegen kjøre-komfort.
- Vinkling av spak tillater en mer komfortabel bruk
Sjåføren kan flytte spakene horisontalt uten å måtte vri håndleddet, noe som øker kjørekomforten.
- Ekstremt lufttett førerhus
Den høye kvaliteten av lufttetthet sikrer et stille og komfortabelt førerhus, samtidig som det holder støv ute.
- Lav vibrasjon
Fjærer sammen med et nytt understell fylt med silikonolje for sjåførsetet, absorberer og reduserer kraftige vibrasjoner. Noe som gjør det mindre slitsomt å kjøre i mange timer i strekk
Power Boost
Når du trenger mer kraft med en gang, sett i gang Power Boost for å få 10% mer kraft uten tidsbegrensning.
Max. Skuffe gravekraft
Normal: 189 kN
Med Power Boost: 208 kN
Max. Arm
Normal: 126 kN
Med Power Boost 139 kN
Eksepsjonell ytelse ble akkurat enda bedre
KOBELCOs motorer innretter seg etter Stage V Final reguleringer.
Hino motorer er anerkjente for sin drivstoffeffektivitet og miljøvennlige ytelse, og KOBELCO har tilpasset dem spesifikt til anleggsmaskiner. Alle Kobelcos motorer kan gå på Biodiesel av typen HVO100 eller bedre kvalitet.
Multidisplay med farger
Grafisk display med klare farger gjør det lett å tyde det som står på LCD multidisplayet på konsollen. Displayet viser drivstoff-forbruk, vedlikeholds intervaller med mer.
Standard sikkerhetskamera system
Takket være kameraene på maskinen, kan operatøren inne i førerhuset sikre tryggheten på anleggsplassen. Det er kamera bak, høyre og venstre (ikke 360 Eagle eye)