Avd Trondheim

Roger Myhre er deleansvarlig for Kobelco / New Holland Kobelco deler. Og han er avdelingsleder i Trondheim. Telefon: 72 83 90 86
Mobil: 480 14 724
Mail: roger@entrack.no
Helge Jensen, selger av vårt varespekter.  Han reiser også en del i Trøndelag og Nordlandsfylkene. Telefon: 72 83 90 84
Mobil: 959 45 004
Mail: helge@entrack.no
Derek Pinkney er innkjøpsansvarlig for Kobelco deler/produkter. Telefon: 72 83 90 83
Mobil: 480 14 722
Mail: derek@entrack.no
Trond Berg er butikk ansvarlig / selger for Kobelco og New Holland Kobelco deler, samt øvrige produkter fra vårt sortiment. Telefon: 72 83 90 80
Mobil:
488 94 830
Mail: trond.berg@entrack.no
Jan Roger Myhre: Lager Arbeider/selger. Tar seg av varemottak og sending av varer. Selger også batteri og øvrige deler fra vårt sortiment. Telefon: 72 83 90 80
Mobil: 402 29 550
Mail: janroger@entrack.no 
Svein Tore Stubmo: Lager Arbeider. Tar seg av varemottak og sending av varer. Telefon: 72 83 90 80
Mobil: 400 21 193
Mail:
 svein.tore@entrack.no
 Arve Øksnes: Jobber som selger på avdelingen. Telefon: 72 83 90 80
Mobil:
480 76 658
Mail:
 
arve@entrack.no 
hans Hans Skaret: Ny selger på avdeling Trondheim. Han vil selge kobelco deler og byttemotorer. Men hjelper også til med resten av vårt varespekter. Telefon: 72 83 90 80
Mobil:
480 14 729
Mail: 
hans@entrack.no 

Billig frostvæske

Partisalg! Vi har et parti med rød frostvæske som vi selger ut.
100,- + mva pr kanne(4L), 350,- + mva for en kartong (4stk)
Befinner seg på Hovedkontoret på Grinder.

Årets Kobelco forhandler i Europa

Leveringsbetingelser

Finn.no

boxFinn

Gummibeltevelger

Prøv vår gummibeltevelger for å finne rett type belte til din maskin her.

camsologo

Chockeybars

Hev og senk.

Ta en titt på en ombygd Kobelco SK260SRNLC-3 med heve hytte.

DSC_0193

 

Stor batteri test

naflogo

Sjekk NAF sin batteri test!

NAF test

Se oss på facebook

Ta gjerne en titt på vår side på facebook.

Flott Kobelco

Ta en titt på denne hoggstmaskinen