Maskinselgere

 Harald Holte
Distrikt: Sogn og Fjordane / Møre og Romsdal
6104 Volda
Telefon:
951 95 570
Mail:
harald@entrack.no
 Torstein Børve
Distrikt: Rogaland / Hordaland sør
Service verksted :
Rogaland Maskinservice AS – Rogaland
Eivind Selland – Etne
5590 Etne
Telefon: 480 14 734
Mail: torstein@entrack.no
 Oddgeir Mælingen
Distrikt: Hedmark
Service verksted: Entrack AS ( Grinder )
2625 Fåberg
Telefon:
 918 67 700
Mail: oddgeir@entrack.no
 Sindre Pedersen
Distrikt: Finnmark / Nord Troms
Service verksted: Anlegg og Landbrukservice AS
v/ Bjørn Einar Bakkehaug
9800 Vadsø
Telefon: 995 59 443
Mail: sindre@entrack.no
 Kjell Aasberg
Distrikt: Nordland / Sør Troms
Service verksted: Anlegg og Landbrukservice AS
v/ Bjørn Einar Bakkehaug
8540 Ballangen
Telefon: 
404 33 440
Mail: kjell@entrack.no
Ove Lyssand
Distrikt: Hordaland, Sogn og fjordane sør
Service verksted: Stang Maskin AS – Bergen
5210 Os
Telefon:
469 78 383
Mail:
ove@entrack.no
Albert Knudsen
Distrikt: Sør-Trøndelag, Nord- Trøndelag og Nordland opp til Saltfjellet
Telefon: 954 43 295
Mail: albert@entrack.no
 Kleppe og Storhaug maskin AS v/Kjetil Kleppe. De holder til i Rogaland, og har det som sitt distrikt.  Telefon: 975 23 999
Mail: kjetil.k@entrack.no
Yngvar Tryfoss
Distrikt: Aust og Vest Agder.
Telefon: 455 17 522
Mail: yngvar@entrack.no
 

Salgspunkter mini-maskiner.

 
     
Maskinsenteret AS, Førde v/Tommy Haugsbø

De holder til i Sogn og Fjordane og har det som sitt distrikt.

Telefon: 482 10 233
Mail: tommy@maskinsenteret.as

Årets Kobelco forhandler i Europa

Leveringsbetingelser

Finn.no

boxFinn

Gummibeltevelger

Prøv vår gummibeltevelger for å finne rett type belte til din maskin her.

camsologo

Chockeybars

Hev og senk.

Ta en titt på en ombygd Kobelco SK260SRNLC-3 med heve hytte.

DSC_0193

 

Stor batteri test

naflogo

Sjekk NAF sin batteri test!

NAF test

Se oss på facebook

Ta gjerne en titt på vår side på facebook.

Flott Kobelco

Ta en titt på denne hoggstmaskinen